Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

 

Trwają zapisy na praktyczne staże dla studentów Wydziału Humanistycznego oraz Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej.

Staże organizowane są w ramach współfinansowanego ze środków unijnych projektu „Program zintegrowanych działań na rzecz zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na Politechnice Koszalińskiej”.

Do 5 czerwca br. wnioski o odbycie stażu mogą składać studenci Wydziału Humanistycznego. Oferta dotyczy studentów 6 semestru następujących kierunków: Europeistyka, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, a także Filologia Angielska. Staże można odbyć w firmach z branż reklamowej, marketingowej, konsultingowo-doradczej, produkcyjnej, turystycznej, komunikacyjnej, a także w administracji publicznej.

Dłużej, bo do 15 czerwca wnioski stażowe mogą składać studenci Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji. Tu o miejsca mogą ubiegać się studenci 5 i 6 semestru dwóch kierunków: Budownictwo i Inżynieria Środowiska. Ci, którzy skorzystają z oferty, będą mogli poznać specyfikę i zasady funkcjonowania przedsiębiorstw (instytucji) działających w obszarze zgodnym z kierunkiem studiów (Budownictwo albo Inżynieria Środowiska). Podczas stażu będą mieli m.in. możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach. Będą też mogli poznać podstawowe prawa i obowiązki pracowników firmy, jej strukturę i zasady funkcjonowania. Pogłębią wiedzę o stosowanych w danej dziedzinie urządzeniach, technologii lub urządzeniach technicznych. Staż pomoże im w przygotowaniu do pełnienia samodzielnych zadań z zakresu dotyczącego kierunku studiów.

Staż trwa 1 miesiąc (120 godzin, nie mniej niż 20 godzin tygodniowo). Studenci mogą go odbyć w okresie od czerwca do września 2020 r. Za ten czas otrzymają wynagrodzenie, ponadto mogą ubiegać się o zwrot kosztów wynajęcia stancji (do wysokości 320 zł za miesiąc), zwrot biletu miesięcznego na dojazdy do miejsca stażu, a także potrzebne badania lekarskie i ubezpieczenie.

Więcej na stronach wydziałów oraz na stronie: http://power.tu.koszalin.pl/projects/1

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl