Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

 

OSIEDLE AKADEMICKIE

 

W skład osiedla akademickiego wchodzą położone obok siebie 4 domy studenckie, które oferują 1310  miejsc dla studentów.

Ceny wahają się w granicach od 320 zł do 530 zł za miejsce, w zależności od akademika i rodzaju pokoju (szczegółowy cennik znajduje się w zakładce Opłaty). Dostępne są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe.

Na terenie całego Osiedla Akademickiego (Domy Studenckie nr 1-4) jest całodobowy bezpłatny dostęp do przewodowej sieci Internet. Nie ma dodatkowych opłat za media oraz Internet.

Wspólne łazienki mają wyłącznie pokoje jednoosobowe w DS-1 . Na 7 pokoi jest jedna łazienka.

W DS-2 i DS-3 segmenty dwupokojowe połączone są węzłem sanitarnym. Część pokoi przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podstawowe wyposażenie każdego pokoju to: tapczan, szafa, biurko, regał na książki. Lodówki znajdują się w DS 1 oraz DS. 4. Studenci mają również możliwość otrzymania kołdry, poduszki i pościeli.

W trosce o bezpieczeństwo studentów, zamontowany został monitoring na całym osiedlu. Każdy akademik jest monitorowany . W każdym domu studenckim znajduje się kuchnia (jedna na piętrze), pralnia i suszarnia.

 

Informacje dodatkowe:  https://www.akademiki.tu.koszalin.pl/

 - wnioski o przyznanie miejsca w akademiku

 - regulaminy

- opłaty

 

KWATERY PRYWATNE

 

Studentów, którzy zainteresowani są kwaterami prywatnymi, zapraszamy na stronę niezależnego portalu studentów Politechniki Koszalińskiej : http://tustudent.pl/

W zakładce FreeDom, znaleźć można ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań.

Ponadto, w każdym z trzech budynków Politechniki znajdują się tablice ogłoszeń, na których na bieżąco pojawiają się oferty dotyczące zakwaterowania.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl