Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Po zamknięciu listy kandydatów na rektora, pracownicy – w trzech turach – online wybrali członków Kolegium Elektorów Uczelni.

22 kwietnia br. (środa) odbyła się wideokonferencja pracowników Politechniki Koszalińskiej z kandydatką na rektora, dr hab. Danutą Zawadzką, prof. PK. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób, jego moderatorem był przewodniczący KWU, dr hab. inż. Tomasz Piskier, prof. PK. Wideokonferencja trwała około 1,5 godziny. W pierwszej części dr hab. Danuta Zawadzka przedstawiła swój program na kadencję 2020-2024. Cześć drugą wypełniły pytania uczestników. Pracownicy pytali między innymi o możliwość wprowadzenia elektronicznego obiegu dokumentów studenckich, funkcjonowanie Szkoły Doktorskiej, algorytm na badania naukowe oraz plany dotyczące kampusu przy ulicy Racławickiej.

W związku z ograniczoną liczbą osób, które mogły uczestniczyć w spotkaniu KWU poinformowała, że kolejna wideokonferencja z dr hab. Danutą Zawadzką odbędzie się 27 kwietnia br.(poniedziałek), od godz. 10. PWU poinformowała również o możliwości przesłania pytań do kandydatki na adres komisja.wyborcza@tu.koszalin.pl. Pytania zostaną przekazane przez podczas
spotkania online.


Wybory rektora odbędą się podczas zebrania Kolegium Elektorów Uczelni 29 kwietnia br., o godz. 9, natomiast wybory do Senatu Politechniki Koszalińskiej – 6 maja br., o godz. 8).

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl