Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Nauczyciele akademiccy kontynuują kształcenie w trybie zdalnym. Podstawowym sposobem komunikacji jest uczelniana poczta elektroniczna i system USOS. Obrony prac również odbywają się online. Nauczyciele, którzy prowadzą badania z wykorzystaniem aparatury, wykonują obowiązki w laboratoriach i pracowniach badawczych lub w swoich pomieszczeniach służbowych.

Wszyscy pracownicy zobowiązani są do używania maseczek ochronnych na terenie uczelni i podczas wykonywania obowiązków. Obowiązuje przestrzeganie dystansu społecznego.
Większość pracowników nadal pracuje zdalnie, a więc z miejsca zamieszkania. Dlapozostałych kierownicy jednostek wprowadzili organizację pracy, która zapewnia przebywanie jednego pracownika na 15 m2 powierzchni pomieszczenia.

Zakaz wstępu na teren uczelni, obejmujący obiekty we wszystkich kampusach, obowiązuje wszystkie osoby niebędące pracownikami, z wyłączeniem osób o wizycie których powiadomiona została portiernia danego kampusu.

Wszystkie wspomniane – i inne – obostrzenia obowiązują do odwołania.

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl