XX Zachodniopomorski Festiwal Nauki w Politechnice Koszalińskiej
Opublikowano 17.09.2021 08:08
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z nauką podczas XX Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki w Politechnice Koszalińskiej.

Wykłady, prezentacje i eksperymenty naukowe wypełnią  kolejną edycję festiwalu nauki. Podstawowym celem imprezy jest popularyzowanie nauki i udostępnianie wiedzy w sposób zrozumiały i atrakcyjny. Wydarzenie jest wielopokoleniowe i uczestniczyć w nim mogą zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby aktywne zawodowo, a także seniorzy. Festiwal skierowany jest do wszystkich grup wiekowych zainteresowanych nauką, kulturą, sztuką i wszystkimi ciekawymi zjawiskami otaczającego nas świata. Zapraszamy szczególnie licealistów, którzy już niedługo będą podejmować decyzję o dalszym kształceniu.

Przedsięwzięcie jest efektem współpracy środowisk: akademickiego, szkolnego, przedsiębiorstw i przemysłu. To platforma do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów.

W tym roku XX Zachodniopomorski Festiwal Nauki w Politechnice Koszalińskiej odbędzie się hybrydowo: stacjonarnie oraz w formie audiowizualnej. Zachęcamy do obejrzenia filmów i udziału w spotkaniach na platformach internetowych. Zapraszamy też do odwiedzenia nas stacjonarnie. Festiwal organizowany jest w trzech kampusach przy ulicach: Śniadeckich, Racławickiej, Kwiatkowskiego.


Zapisy online na wykłady i wszystkie pokazy trwają od 17 do 27 września 2021 r.


Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny !!!


Obowiązuje limit osób w zależności od wielkości sal

UWAGA!!! Wydarzenie odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Wejście na teren Politechniki Koszalińskiej wyłącznie w maseczkach oraz po dokonaniu pomiaru temperatury ciała! Płyny do dezynfekcji znajdą Państwo przy wejściu do budynków oraz przy wejściach do konkretnych sal.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Więcej na: festiwalnauki.tu.koszalin.pl