Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
2020-04-21
– to najnowsze podsumowanie produkcji, która od 23 marca br. realizowana jest w Centrum Druku 3D Wydziału Mechanicznego.

Koordynacją akcji zajmuje się jej inicjator – dr hab. inż. Tomasz Królikowski, prof. PK i kierownik centrum, nad drukiem czuwa Piotr Zmuda-Trzebiatowski, specjalista druku 3D. Przyłbice składają pracownicy, w drukowaniu pomagają studenci i absolwenci. Wydłuża się lista sponsorów, którzy zdecydowali się na zakup materiałów do produkcji, również studenci przekazali na ten cel 10.000 złotych.

Ponad sto dwadzieścia podmiotów otrzymało nasze przyłbice – wylicza dr hab. inż. Tomasz Królikowski. – Nie planujemy zakończenia produkcji, nowych zamówień mamy ponad dziewięćset. Ponad trzydzieści osób i firm pomogło nam w zakupie wkładu do produkcji.

O tym, gdzie docierają przyłbice oraz kto jeszcze wspiera ich produkcję, na bieżąco informujemy w uczelnianych mediach społecznościowych.

Wycinaniem folii do maski ochronnej przyłbicy zajmują się: Grzegorz Robakowski i Mieczysław Krawczyk na Wydziale Architektury i Wzornictwa oraz kołobrzeskie wydawnictwo Kamera.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl