Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Sportowy początek roku akademickiego (30.10.2019 r.)

We wtorek, 5 listopada br. w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Śniadeckich 4 w Koszalinie odbędzie się Sportowa Inauguracja Roku Akademickiego.

Ta impreza to już tradycja naszej uczelni. Organizator inauguracji - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Koszalińskiej - stara się w sposób aktywny i widowiskowy rozpoczynać nowy rok akademicki. Inauguracja sportowa to przede wszystkim ruch, wysiłek i dobra zabawa.

Główna część to sportowe zmagania międzywydziałowe, w których biorą udział studenci pierwszego roku. Każdy wydział deleguje swoją drużynę do rozgrywek. Dyscypliny są nietypowe i bardzo widowiskowe. Publiczność będzie z pewnością gorąco dopingować swoich przedstawicieli na parkiecie.

Podczas sportowej inauguracji będzie okazja do zaprezentowania sekcji działających w ramach Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Nauczyciele przypomną też wybitne postacie sportu, które były związane z uczelnią. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza studentów, nauczycieli i kibiców do hali widowiskowo-sportowej 5 listopada br. o godz. 11 (sportowa inauguracja potrwa do godz. 12.30).

Na najbliższe dni zaplanowano także liczne rozgrywki sportowe. Mogą wziąć w nich udział studenci wszystkich lat studiów. We wtorek (5 listopada br.) w godz. 18-30-20.30 odbędzie się turniej futsalu, a w godz. 20.30-22.00 – turniej piłki koszykowej. Na środę (6 listopada br.) zaplanowano turniej crossmintona (godz. 18.00-20.00), a na czwartek (7 listopada br.) – turniej piłki siatkowej (godz. 19.30-21.30).

Zdjęcia: Adam Paczkowski/Politechnika Koszalińska

Na zdjęciach: Tak studenci rywalizowali podczas ostatniej Sportowej Inauguracji Roku Akademickiego.

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl