powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
2018-12-07 - 2018-12-07
Wernisaż wystawy
więcej
Archiwum wydarzeń
Aktualności
Studenci pomagają potrzebującym dzieciom
Trwa akcja Wrzuć miedziaka dla dzieciaka, podczas której studenci Politechniki Koszalińskiej zbierają pieniądze na pomoc najmłodszym. Finał – w sobotę (15 grudnia) w galerii Emka.
więcej
Wystawa połączona z aukcją charytatywną
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej zaprasza na wernisaż wystawy Danuty Nawrockiej, który odbędzie się 7 grudnia 2018 roku o godzinie 17.00, w holu głównym kampusu Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Śniadeckich 2.
więcej
Certyfikaty dla dobrze przygotowanych studentów
Pierwsza grupa studentów informatyki Politechniki Koszalińskiej odebrała w piątek (30 listopada br.) certyfikaty potwierdzające udział w stażach organizowanych w ramach specjalnego programu unijnego. Przedstawiciele firm, które zorganizowały staże, gratulowali uczelni poziomu, na jakim kształci studentów.
więcej
Pół wieku Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji
Jeden z najstarszych wydziałów Politechniki Koszalińskiej świętował w środę (28 listopada 2018 r.) jubileusz istnienia. Była okazja do złożenia podziękowań naukowcom, którzy włożyli największy wkład w rozwój wydziału. Wyróżniono też autorów najlepszych prac dyplomowych obronionych w ostatnim roku akademickim.
więcej
Studencie, głosuj 11 grudnia!
Już niebawem społeczność studencka Politechniki Koszalińskiej wybierze swój Parlament na kadencję 2019-2020.
więcej
Dr hab. Mirosław Maliński profesorem
Postanowieniem Prezydenta RP z 8 listopada 2018 roku prof. nadzw. dr hab. Mirosław Maliński uzyskał tytuł profesora nauk technicznych.
więcej
Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej i Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym, skierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych.
więcej
Archiwum aktualności