Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Forum Uczelni Technicznych w Koszalinie

W zjeździe wezmą udział przedstawiciele samorządów studenckich 28 szkół wyższych zrzeszonych w Forum Uczelni Technicznych. Takie zjazdy odbywają się cztery razy w roku, ostatni raz w Koszalinie przedstawiciele FUT spotkali się trzy lata temu. 

Przedstawiciele najbardziej odległych ośrodków akademickich przyjadą do Koszalina już w czwartek (31 maja 2018). W piątek (1 czerwca) powitanie wszystkich uczestników zjazdu, spotkanie z rektorem Politechniki Koszalińskiej prof. Tadeuszem Bohdalem i dyskusja na temat najważniejszych wydarzeń dotyczących życia studenckiego. W planach jest także zwiedzanie obiektów uczelni. 

Sobota (2 czerwca) to dzień szkoleniowy. Pierwsze szkolenie pt. „Uprawnienia do kształcenia na studiach wyższych – stan obecny i perspektywy zmian” poprowadzi prorektor Politechniki Koszalińskiej prof. Danuta Zawadzka. Kanclerz Politechniki dr inż. Artur Wezgraj opowie o budżecie i finansowaniu uczelni wyższych. Tematem szkolenia, które przygotuje prof. Iwona Michalska-Pożoga, prodziekan Wydziału Mechanicznego będą zasady budowania siatek studiów. 

W międzyczasie prezydium Forum Uczelni Technicznych będzie dyskutować o koniecznych zmianach w przepisach dotyczących studentów i zmianach w uregulowaniach wewnętrznych FUT, a także o konkursach adresowanych do studentów uczelni technicznych (m.in. o konkursie KOKON). 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl