Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Naukowcy z Politechniki Koszalińskiej na rzecz przemysłu drzewnego (11.07.2019 r.)

Nowoczesne urządzenie do szlifowania ostrzy technologicznych stosowanych w przemyśle drzewnym zamontowano niedawno w Laboratorium Obróbki Ściernej Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej. Zakup urządzenia to efekt wdrażania projektu pn. „Poprawa efektywności procesowej i materiałowej w przemyśle tartacznym” realizowanego w ramach strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” – BIOSTRATEG.
więcej

Studenci nakręcili film o Czesławie Niemenie (1.07.2019 r.)

Dwaj studenci II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej nakręcili film wspomnieniowy o Czesławie Niemenie. Film miał swój debiut podczas niedawnego ogólnopolskiego spotkania wielbicieli twórczości Niemena w Białogardzie. I spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.
więcej

Bokserski sukces naszego studenta (1.07.2019 r.)

Błażej Trznadel, student II roku Transportu na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej, zdobył brązowy medal w boksie na odbywających się niedawno w Łomży Akademickich Mistrzostwach Polski.
więcej

W Gdyni wystawa prac studentów Instytutu Wzornictwa (09.07.2019 r.)

Od 6 lipca br. w Gdyni trwa coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Na specjalnej wystawie swoje prace prezentują także studenci Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.
więcej

Seniorzy też mają wakacje (21.06.2019 r.)

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej zakończyli 12. rok akademicki.
więcej

Przedstawiciele władz Politechniki Koszalińskiej w Radzie Gospodarczej Koszalina (21.06.2019 r.)

Rektor Politechniki Koszalińskiej, prof. Tadeusz Bohdal oraz prorektor do spraw studenckich, prof. Tomasz Królikowski otrzymali powołanie do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Koszalina na kadencję 2019-2023.
więcej

Chór Politechniki Koszalińskiej Canzona nagrodzony (18.06.2019 r.)

Podczas odbywającego się w Międzyzdrojach 54. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej Chór Politechniki Koszalińskiej Canzona zdobył dwa Srebrne Dyplomy i Nagrodę Dyrektora Artystycznego Festiwalu.
więcej

Budżet obywatelski poszerza zakres demokracji bezpośredniej (13.06.2019 r.)

„Budżet obywatelski – problemy i nowe wyzwania” to hasło konferencji, która 12 czerwca br. odbyła się na Wydziale Nauk Ekonomicznych (WNE). Patronat nad wydarzeniem objęli: rektor Politechniki Koszalińskiej, prof. Tadeusz Bohdal i prezydent Koszalina, Piotr Jedliński.
więcej

Najmłodsi studenci zakończyli naukę (12.06.2019 r.)

Zakończył się 10. jubileuszowy rok akademicki Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. Młodzi słuchacze z kompletem zaliczeń rozpoczęli wakacje.
więcej

Studenci na spływie kajakowym (12.06.2019 r.)

Ciekawa przygoda i świetna forma rekreacji – to najkrótszy opis zorganizowanego w ostatni weekend spływu kajakowego rzeką Pilawą.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl