Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Domy Studenta

 

Strona domowa Domów Studenta

 

http://www.akademiki.tu.koszalin.pl/

 

Dane kontaktowe:

 

Dział Domów Studenckich

75-507 Koszalin

ul. Tadeusza Rejtana 15

 

Kierownik działu:

mgr inż. Krzysztof Sławiński

tel. 94 34 78 917

e-mail: krzysztof.slawinski@tu.koszalin.pl

lic. Rita Dzidziewicz-Gryka

tel. 94 34 78 910

e-mail: rita.dzidziewicz@tu.koszalin.pl

mgr Marlena Klonowska

tel. 94 34 78 918

e-mail: marlena.klonowska@tu.koszalin.pl

 

Dom Studenta nr 1 - HADES
75-507 Koszalin,
ul. Rejtana 15.

Referent

lic. Ewa Cielecka
tel. 94 34 78 914

Portiernia DS nr 1

tel. 94 34 78 904

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej:

tel. 94 34 78 916

 

Dom Studenta nr 2 - OLIMP
75-507 Koszalin,
ul. Rejtana 13.

Starszy specjalista ds. administracji:

mgr Maria Kajdan

tel. 94 34 78 906

e-mail: maria.kajdan@tu.koszalin.pl

Portiernia DS nr 2:

tel. 94 34 78 902

 

Dom Studenta nr 3 - NEPTUN
75-507 Koszalin,
ul. Rejtana 11.

Starszy specjalista ds. administracji:

mgr Irena Machniewska

tel. 94 34 78 907

e-mail: irena.machniewska@tu.koszalin.pl

Portiernia DS nr 3:

tel. 94 34 78 903

 

Dom Studenta nr 4 - ZEUS
75-507 Koszalin,
ul. Rejtana 5a-7a.

Starszy specjalista ds. administracji:

mgr inż. Wojciech Biernacki

tel. 94 34 78 920

e-mail: wojciech.biernacki@tu.koszalin.pl

Portiernia DS nr 4:

tel. 94 34 78 930

 

Hotel Asystenta 

ul. Kwiatkowskiego 6A-D

75-343 Koszalin

Starszy specjalista ds. administracji

mgr Jolanta Dabrowska

tel. 94 34 08 328

e-mail: jolanta.dabrowska@tu.koszalin.pl

 


Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl