Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
XI Ogólnopolskie Spotkanie Studentów Niepełnosprawnych
SZANOWNI PAŃSTWO! 

W imieniu Zrzeszeń Studentów Niepełnosprawnych trzech krakowskich uczelni, serdecznie zapraszamy na XI OGLNOPOLSKIE SPOTKANIE STUDENTW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, które odbędzie się w Krakowie w dniach 11-14 LIPCA 2014r.

Spotkania te organizowane są w Krakowie już po raz jedenasty i mają na celu wymianę doświadczeń pomiędzy
uczestnikami z całej Polski, wspólne rozwiązywanie problemów, przed jakimi stoją osoby niepełnosprawne na uczelni i poza nią, a także zintegrowanie społeczności studentów. 

Tematyką tegorocznego Spotkania jest _"NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ POZA GRANICAMI"_. Pierwszego dnia porozmawiamy
na temat jakości życia studentów niepełnosprawnych w innych krajach,dostępie do edukacji i kultury, wizerunku osób niepełnosprawnych w społeczeństwie oraz możliwościach poprawy sytuacji w Polsce. 

Drugiego dnia poruszymy problem turystyki osób niepełnosprawnych, możliwości podróżowania różnymi środkami transportu oraz wyjazdów zagranicznych w ramach programów wymian i praktyk studenckich. 

Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy zarówno studentów z niepełnosprawnością, jak również przedstawicieli samorządów studenckich oraz studentów zainteresowanych tematyką niepełnosprawności. 

Koszt uczestnictwa w Spotkaniu wynosi 495 ZŁ. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie w obiekcie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyżywienie, materiały dydaktyczne, a także atrakcje
kulturalne i rozrywkowe. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 CZERWCA 2014 i potwierdzane mailem zwrotnym. 

Więcej informacji na stronie www.zsn.agh.edu.pl,,/zsn/ossn i na Facebooku facebook.com/OSSN.Krakow [1] 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych AGH_ 
powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl