Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Wydział Architektury i Wzornictwa (WAiW) uruchomił na swojej stronie głównej zakładkę  - Studiowali u nas, w której prezentowane są sylwetki absolwentów WAiW. Wszyscy biorą udział w akcji #studiujnawaiwpk i promują rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21.

Inspirująca dla kandydatów inicjatywa wskazuje, jaką drogę obrali niektórzy absolwenci, co dzisiaj robią, jakie i gdzie odnoszą sukcesy. Wielu z nich uruchomiło własne firmy, pracownie. Inni współpracują z uznanymi twórcami, wprowadzili na rynek własne marki. Z informacji można również dowiedzieć się, kto był promotorem ich prac.

Absolwenci wspominają czasy studiów i rekomendują naukę na WAiW. Alina Szymańska z Fabryki Wnętrz tak ocenia studia w Koszalinie: „Wzornictwo, jako wydział, to doskonała kompilacja wysokospecjalistycznej kadry naukowej o nieszablonowych, barwnych osobowościach i rozbudowanego zaplecza dydaktycznego”.

Sebastian Krupiński wspomina: "To wiele ciekawych znajomości (także w kadrze wykładowców), z częścią których znajomość, czy współpraca nie zakończyła się wraz z zakończeniem studiów. To na uczelni, w trakcie studiowania, poznałem swoich pierwszych pracodawców, dzięki czemu trafiałem na kolejnych i tak zacząłem utrzymywać się z tego, co lubiłem zawsze – ilustrowania".

Więcej: https://wzornictwo.tu.koszalin.pl/2020/05/16/studiowali-u-nas/

Prezentacja obejmuje kilkanaście postaci. Jest systematycznie powiększana o kolejnych absolwentów, którzy ukończyli studia na przestrzeni 24 lat działalności wydziału. Więcej sylwetek byłych studentów znajduje się w innej zakładce – Absolwenci, gdzie znajdziemy także odniesienia do ich stron internetowych.

Więcej: https://wzornictwo.tu.koszalin.pl/absolwenci/

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl