Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Studenci zakończyli staż, wielu z nich ma już pracę

26 studentów Informatyki Politechniki Koszalińskiej odebrało w czwartek (14 listopada br.) certyfikaty potwierdzające udział w stażach organizowanych w ramach specjalnego programu unijnego. Przedstawiciele firm organizujących staże gratulowali im umiejętnie budowanej ścieżki kariery. To drugi etap realizowanego od końca 2017 roku programu staży dla studentów Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej adresowanego do studentów trzeciego roku Informatyki (stacjonarne studia pierwszego stopnia). Studenci odbywali w przedsiębiorstwach płatne staże zgodne z profilem ich kształcenia (staż trwał 360 godzin). Dzięki temu mogli zdobyć praktyczne doświadczenie, które stało się uzupełnieniem wiedzy zdobytej na studiach. Projekt był realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Więcej: /ckeditor_assets/attachments/2086/staze.pdf

Zdjęcia: Anna Skubała/Politechnika Koszalińska

Studenci, którzy odbyli staż w firmie GlobalLogic, prezentują otrzymane certyfikaty (na zdjęciu, druga z prawej - Natalia Radomska).

Certyfikaty odbierają studenci, którzy odbyli staż w firmie Transition Technologies (na zdjęciu, drugi z lewej: Bartłomiej Ościsłowski).

Wspólne zdjęcie studentów, wykładowców i szefów firmy Transition Technologies.

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl