Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
W czerwcu odbędą się uroczystości z okazji Święta Uczelni (13.05.2019 r.)

51. rocznicę powołania świętuje Politechnika Koszalińska. Uroczyste obchody zaplanowano na 7 czerwca br.

Ponad pół wieku temu – 8 czerwca 1968 roku - Rada Ministrów podjęła decyzję o utworzeniu w Koszalinie uczelni technicznej. Rocznica tego wydarzenia jest corocznie obchodzona jako Święto Uczelni.

Obchody święta połączone z uroczystym posiedzeniem Senatu Politechniki Koszalińskiej odbędą się 7 czerwca o godz. 11 w audytorium przy ulicy Kwiatkowskiego 6e.

Podczas uroczystości kilkunastu naukowców, którzy w ostatnich latach uzyskali na uczelni stopień doktora habilitowanego odbierze dyplom habilitacyjny. Dyplomy odbiorą także ci naukowcy, którzy uzyskali na Politechnice Koszalińskiej stopień doktora. Oni złożą także przyrzeczenie doktorskie.

17 zasłużonych pracowników Politechniki Koszalińskiej otrzyma Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę.

Program obchodów przewiduje też wręczenie wyróżnień studentom, którzy najbardziej angażują się w działalność na rzecz uczelni (chodzi przede wszystkim o pracę na rzecz Parlamentu Studentów Politechniki Koszalińskiej).

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl