powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
2014-09-30 - 2014-10-28
Rekrutacja uzupełniająca
więcej
2014-09-30 - 2014-10-29
Rekrutacja uzupełniająca - składanie dokumentów
więcej
2014-09-30 - 2014-10-24
Rekrutacja uzupełniająca kierunku Architektura Wnętrz, Wzornictwo
więcej
2014-10-01 - 2014-10-01
Inauguracja roku akademickiego 2014/2015
więcej
2014-10-22 - 2014-10-24
Rekrutacja uzupełniająca - składanie dokumentów kierunku Architektura Wnętrz i Wzornictwo
więcej
Archiwum wydarzeń
Artykuł
Printer Pdf
PLAN ZAJĘĆ

Zajęcia które odbywały się w roku akademickim 2013/2014

 

1. JĘZYK ANGIELSKI   lektor mgr Marzena Surówka, ul. Kwiatkowskiego

 

GRUPA 1          GRUPA 2   ( 2 poziomy zaawansowania)

 

                                             

                                                                                                                                                                                           

2. JĘZYK ANGIELSKI   lektor mgr Iwona Sznajderska,  sala 22A, ul. Śniadeckich

 

GRUPA 3       GRUPA 4      GRUPA 5      GRUPA 6  ( 4 poziomy zaawansowania)

 

                                             

                                                                                                                    

3. JĘZYK NIEMIECKI    lektor mgr Anna Szweda  , sala 22A, ul. Śniadeckich  

 

   GRUPA początkujaca                 GRUPA kontynuacja

 

 

 

4. GRUPA WOKALNA  mgr Małgorzata Orłowska

 

 

 

5. TAI CHI   Dariusz Muraszko

 

 

 

6. KURS KOMPUTEROWY 

 

Poziom I - początkujący: obsługa komputera i internetu        Poziom II - średniozaawansowani: zaawansowana obsługa internetu i multimedia          Poziom III - zaawansowani: zagadnienia wykraczające poza poziom I i II 

   

 

 

7. YOGA - Kinga Chabros 

 

 

 

8. ZUMBA -  Marlena Krawczyk

 

 

 

9. ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE - mgr Małgorzata Staniszewska

 

 

 

10. MALARSTWO - Instytut Wzornictwa,  ul. Racławicka

 

GRUPA malarska zaawansowana       GRUPA malarsko - rysunkowa początkująca

 

 

 

11. KURS  KOMPUTEROWY W PARKU TECHNOLOGICZNYM

 

 

 

12. FLORYSTYKA - kwiaciarnia "BUKIECIK" ul. Kołłataja

 

 

 

13. JĘZYK WŁOSKI - mgr Joanna Włodarczyk 

 

 

 

14. BASEN - mgr Justyna Nyczka 

 

 

 

15. FOTOGRAFIA CYFROWA - dr inż. Mateusz Kosikowski

 

GRUPA początkująca        GRUPA zaawansowana

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

powrót