powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
2014-12-02 - 2014-12-02
Sympozjum naukowe
więcej
2014-12-02 - 2014-12-02
Miedziak - Mikołajkowa niespodzianka
więcej
2014-12-03 - 2014-12-03
Miedziak - Mikołajkowa loteria
więcej
2014-12-09 - 2014-12-09
HORYZONT 2020 - szkolenie
więcej
2014-12-09 - 2014-12-09
Festiwal dokumentu studenckiego
więcej
Archiwum wydarzeń
Artykuł
Printer Pdf
PLAN ZAJĘĆ

ZAJĘCIA - ROK AKADEMICKI 2014/2015

 

1. FLORYSTYKA - zajęcia w terminach uzgodnionych z prowadzącą

                  p. Anną Sadowską w kwiaciarni "BUKIECIK"

   

  

 

 

 

2. BASEN - Ewelina Filipek

          - grupa I - czwartek, godz. 14.00

          - grupa II - czwartek, godz. 15.00,

   

   Opłata za zajęcia 190 zł - ostateczny termin wpłaty - środa,

   17 grudnia, po wykładzie.

 

 

 

3. JĘZYK: ANGIELSKI - terminy rozpoczęcia zajęć:

 

 

   *grupa I - mgr Dorota Korczyńska-Graj - 21 listopada (piątek)

    godz. 9.00 - 10.30, sala 22A

 

 

   *grupa II - mgr Marzena Surówka - 2 grudnia (wtorek),

    godz. 12.00 - 13.30, sala 22A

 

 

   *grupa III (3+4) - mgr Marzena Surówka - 2 grudnia (wtorek),

    godz. 10.15 - 11.45, sala 22A

 

 

   *grupa IV (6+7) - mgr Ewa Sokołowska - Katzer - 26 listopada

   (środa), godz. 10.00 - 11.30, sala 22A

              

 

 

*** JĘZYK NIEMIECKI - zajęć nie będzie:brak chętnych.

  

          

          

 

4. JĘZYK WŁOSKI - mgr Joanna Włodarczyk

   - czwartek, godz.12.30, sala 22A - gr. początkująca

   - czwartek, godz.13.15, sala 22A - II rok nauki

                   

                    

 

 

5. FOTOGRAFIA CYFROWA - mgr inż. Grzegorz Dowgielewicz 

        - grupa zaawansowana: czwartek, godz.14.00,sala 2 - 5,

            blok D

            UWAGA ! ! ! Następne zajęcia 18 grudnia - spotykamy się

            o godz. 14.00 w sali 2-5,blok D - przynosimy zdjęcia

            na pen - drive-ach.

          

 

 

 

6. KURSY KOMPUTEROWE - mgr inż. Wojciech Sokołowski

        - 20 listopada(czwartek),godz. 10.00,sala 2-3D -

           gr.początkująca,

        - ponowne spotkanie - 27 listopada, godz. 10.00, sala 2-3D 

          zajęcia rozpoczną się pod warunkiem utworzenia grupy

          o odpowiedniej liczebności .

 

 

  - 21 listopada(piątek),godz.13.00,sala 2-3D - grupa średnio

                                               zaawansowana

 

 

 

7.ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE -  mgr Małgorzata Staniszewska

 

      *** poniedziałek (od 1 grudnia)- godz. 10.00

      Klub KSM "Nasz Dom", ul. Zwycięstwa 148

 

      *** wtorek - godz. 12.00 EMKA

 

      *** czwartek - godz.12.00 EMKA

 

UWAGA:przyjmowanie opłat za zajęcia zostało zakończone. Listy

uczestniczących w zajęciach zostały zamknięte.

 

 

 

 

 

8.YOGA - Katarzyna Kłosowska

      poniedziałek, godz.10.30 Klub KSM PRZYLESIE "Na pięterku"

 

 

 

 

9.JĘZYK FRANCUSKI - zajęć nie będzie.

 

 

 

 

10.KURSY KOMPUTEROWE "LATARNIK"- terminy rozpoczęcia zajęć:

   - grupa "0" - 4 grudnia (czwartek),godz.16.30, sala 2-3 D

   - grupa II rok - 4 grudnia (czwartek),godz.18.00, sala 2-3 D

 

 

                       

 

11. GRUPA WOKALNA (CHÓR)- Elżbieta Wójcik-Kulesza

 

    - poniedziałek, godz. 17.00, sala 22A,ul. Śniadeckich 2

                      

 

 

 

 

 

12.GRUPA KABARETOWAprowadzący: Waldemar Sierański

   - środa, godz. 14.30, sala 22A - można się jeszcze zgłosić.

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia które odbywały się w roku akademickim 2013/2014

 

  1. JĘZYK ANGIELSKI                         

                                                                                                                                                                                                                         

   2. JĘZYK ANGIELSKI   

                                                                                                                                                           

  3. JĘZYK NIEMIECKI     

 

  4. GRUPA WOKALNA  

 

  5. TAI CHI   Dariusz Muraszko

 

  6. KURS KOMPUTEROWY 

 

  7. YOGA 

 

  8. ZUMBA 

 

  9. ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE

 

10. MALARSTWO

 

11. KURS  KOMPUTEROWY W PARKU TECHNOLOGICZNYM

 

12. FLORYSTYKA 

 

13. JĘZYK WŁOSKI 

 

14. BASEN 

 

15. FOTOGRAFIA CYFROWA 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

powrót