powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
2014-09-30 - 2014-10-28
Rekrutacja uzupełniająca
więcej
2014-09-30 - 2014-10-29
Rekrutacja uzupełniająca - składanie dokumentów
więcej
2014-09-30 - 2014-10-24
Rekrutacja uzupełniająca kierunku Architektura Wnętrz, Wzornictwo
więcej
2014-10-01 - 2014-10-01
Inauguracja roku akademickiego 2014/2015
więcej
2014-10-22 - 2014-10-24
Rekrutacja uzupełniająca - składanie dokumentów kierunku Architektura Wnętrz i Wzornictwo
więcej
Archiwum wydarzeń
Artykuł
Printer Pdf
PLAN ZAJĘĆ

ZAJĘCIA - ROK AKADEMICKI 2014/2015

 

1. FLORYSTYKA - 5 listopada br.(środa), po wykładzie,

   

  hol przy sali 101B - spotkanie organizacyjne

 

 

 

2. BASEN - rozpoczęcie zajęć:

   - 6 listopada br. (czwartek), godz. 14.00 i godz. 15.00,

   - 7 listopada br. (piątek), godz. 14.30

   Opłata za zajęcia 240 zł, termin wpłaty zostanie uzgodniony 

   na spotkaniach. Wybór grupy - 27.10 (pn) i 28.10 (wt) w godz. 

   10.00 - 12.00 oraz w środę po wykładzie w Biurze UTW.

 

 

3. JĘZYK: ANGIELSKI I NIEMIECKI - zebranie organizacyjne 

 

   w dniu 29 października (środa) po wykładzie w sali 101 B.

 

   UWAGA: osoby które jeszcze nie zadeklarowały przynależności

 

          do określonej grupy j. angielskiego mogą to zrobić w

 

          poniedziałek 3 listopada i wtorek 4 listopada w Biurze

 

          UTW w godz. 10.00 - 12.00.

 

 

          

 

4. JĘZYK WŁOSKI - zebranie organizacyjne 28 października  

 

                   (wtorek), godz. 15.00, sala 22A .

 

   Początek zajęć:

 

  6 listopada godz. 12.30 grupa początkująca sala 22A

 

                   14.15  II rok sala 22A

 

 

 

 

5. ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ W SZKOLE TAŃCA "ASTRA" , Klub " Na 

 

   Pięterku":

 

   - ZUMBA - 3 listopada (poniedziałek), godz. 10.30

 

   - TANIEC TOWARZYSKI grupowy - 4 listopada (wtorek), 

                                       godz. 12.00

 

 

6.FOTOGRAFIA CYFROWA I KURSY KOMPUTEROWE  zebranie

 

  organizacyjne 5 listopada br. (środa), po wykładzie, sala 101B

 

 

7.ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE-spotkanie organizacyjne czwartek

 

   30 października br. godz.12.oo EMKA

 

   Początek zajęć: wtorek 4 listopada godz. 12.00 EMKA

 

                   czwartek 6 listopada godz.12.00 EMKA

 

 

8.YOGAzebranie organizacyjne 5 listopada (środa) godz.11.00

 

                   sala 22A

 

 

9.JĘZYK FRANCUSKIzebranie organizacyjne 4 listopada (wtorek)

 

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia które odbywały się w roku akademickim 2013/2014

 

1. JĘZYK ANGIELSKI   lektor mgr Marzena Surówka, ul. Kwiatkowskiego

 

GRUPA 1          GRUPA 2   ( 2 poziomy zaawansowania)

 

                                             

                                                                                                                                                                                           

2. JĘZYK ANGIELSKI   lektor mgr Iwona Sznajderska,  sala 22A, ul. Śniadeckich

 

GRUPA 3       GRUPA 4      GRUPA 5      GRUPA 6  ( 4 poziomy zaawansowania)

 

                                             

                                                                                                                    

3. JĘZYK NIEMIECKI    lektor mgr Anna Szweda  , sala 22A, ul. Śniadeckich  

 

   GRUPA początkujaca                 GRUPA kontynuacja

 

 

 

4. GRUPA WOKALNA  mgr Małgorzata Orłowska

 

 

 

5. TAI CHI   Dariusz Muraszko

 

 

 

6. KURS KOMPUTEROWY 

 

Poziom I - początkujący: obsługa komputera i internetu        Poziom II - średniozaawansowani: zaawansowana obsługa internetu i multimedia          Poziom III - zaawansowani: zagadnienia wykraczające poza poziom I i II 

   

 

 

7. YOGA - Kinga Chabros 

 

 

 

8. ZUMBA -  Marlena Krawczyk

 

 

 

9. ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE - mgr Małgorzata Staniszewska

 

 

 

10. MALARSTWO - Instytut Wzornictwa,  ul. Racławicka

 

GRUPA malarska zaawansowana       GRUPA malarsko - rysunkowa początkująca

 

 

 

11. KURS  KOMPUTEROWY W PARKU TECHNOLOGICZNYM

 

 

 

12. FLORYSTYKA - kwiaciarnia "BUKIECIK" ul. Kołłataja

 

 

 

13. JĘZYK WŁOSKI - mgr Joanna Włodarczyk 

 

 

 

14. BASEN - mgr Justyna Nyczka 

 

 

 

15. FOTOGRAFIA CYFROWA - dr inż. Mateusz Kosikowski

 

GRUPA początkująca        GRUPA zaawansowana

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

powrót