Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Pieniądze z ministerstwa na inwestycje Politechniki Koszalińskiej

27 milionów złotych otrzymała Politechnika Koszalińska z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uczelnia przeznaczy pieniądze na inwestycje, w tym rozpoczęcie budowy nowoczesnej biblioteki z właściwościami XXI-wiecznej mediateki.
więcej

Warsztaty dla młodych programistów i ich rodziców

Można jeszcze zapisywać dzieci na wybrane warsztaty realizowane przez Politechnikę Koszalińską i Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Młody Inżynier Programista”. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
więcej

Nowy rok akademicki dziecięcego uniwersytetu

Dziesiąty rok akademicki zainaugurował w sobotę (13 października) Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży. W ławach studenckich zasiadło 300 słuchaczy.
więcej

Bibliotekarze Politechniki bezkonkurencyjni

Wielkimi Manewrami Bibliotekarskimi uczcili niedawno swoje święto zachodniopomorscy bibliotekarze. Zmagający się na co dzień z ciężarem bardziej lub mniej opasłych tomów pracownicy bibliotek, tym razem testowali swoje umiejętności w terenowej sztuce przetrwania. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Biblioteki Politechniki Koszalińskiej.
więcej

Konferencja naukowa o różnych aspektach reklamy

"Tabu w reklamie” poświęcona będzie pierwsza edycja, organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe „Badamy Reklamy” i Katedrę Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa Wydziału Humanistycznego, konferencji naukowej „Obszary reklamy”. Konferencja odbędzie się 22 października w kampusie uczelni przy ulicy Kwiatkowskiego 6e (sala 13b).
więcej

Z myślą o obecnych i przyszłych inżynierach

Wydział Mechaniczny Politechniki Koszalińskiej wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na 4Engi – Konferencję nowoczesnych rozwiązań dla inżynierów. Konferencja obędzie się 25 października br. w godz. 10-14 w bloku A Wydziału Mechanicznego Politechniki przy ul. Racławickiej 15-17.
więcej

Studenckie otrzęsiny w żołnierskim stylu

Już niebawem – 18 października – w Sizar Club Koszalin otrzęsiny Politechniki Koszalińskiej. Organizatorzy zapowiadają, że impreza będzie wybuchowa, bo temat przewodni tegorocznych otrzęsin to wojsko.
więcej

Jubileusz dziecięcego uniwersytetu

Co to jest dron? Jak długo żyje bakteria? Skąd się bierze ciepło? Jak funkcjonuje Unia Europejska? - odpowiedzi na te i inne pytania znajdują młodzi ludzie podczas zajęć Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. Właśnie mija dziesięć lat od powołania na Politechnice Koszalińskiej dziecięcej wszechnicy.
więcej

Konkurs na najlepszą konstrukcję wieży – Power Tower 2018

Inżynierskie Koło Studenckie IKS i Zakład Konstrukcji Metalowych Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji (WILŚiG) Politechniki Koszalińskiej są organizatorami drugiej edycji konkursu na najlepszą konstrukcję wieży Power Tower 2018
więcej

Regaty pięćdziesięciolecia o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej

Już niebawem – 20 października – na jeziorze Jamno regaty pięćdziesięciolecia o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej. Będzie sportowa rywalizacja i prawdziwa, żeglarska zabawa.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl