Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
PRZYJDŹ DO NAS

Uniwersytet Trzeciego Wieku jest jednostką ogólnouczelnianą, powstał z myślą o aktywizacji intelektualnej i społecznej ludzi w „złotym wieku”. Członkiem UTW może zostać osoba w wieku emerytalnym, która chce poszerzać własne umiejętności i wiedzę, czynnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz poznawać nowych ludzi. Zainteresowani uczęszczać mogą na zajęcia realizowane są w formie wykładów, warsztatów, lektoratów języków obcych. Słuchacz Uniwersytetu Trzeciego Wieku otrzymuje indeks, w którym będzie rejestrowane uczestnictwo w zajęciach oraz jego szczególne osiągnięcia. 
Zapisy na UTW odbywają się raz do roku. Posiadacze indeksu mają zagwarantowany udział w zajęciach UTW w roku kolejnym, wystarczy, że w wyznaczonym czasie potwierdzą chęć dalszego uczestnictwa w zajęciach i dokonają niezbędnej opłaty rocznej. 
Nowych słuchaczy przyjmuje się w zależności od liczby wolnych miejsc. 

Biuro UTW mieści się w budynku Politechniki Koszalińskiej (pokój 22A, parter), 75-453 Koszalin, ul. Śniadeckich 2. Jest czynne w środy po wykładzie w czasie trwania roku akademickiego.
Tablica ogłoszeń UTW: Hol Politechniki Koszalińskiej, przy ul. Śniadeckich 2,
Informacji telefonicznych udziela Jolanta Grzybowska, tel. 094 347 86 73
e-mail: jolanta.grzybowska@tu.koszalin.pl

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl