Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Sportowy sukces naszego studenta

 Błażej Trznadel, student II roku Transportu na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej, zdobył brązowy medal w boksie na odbywających się niedawno w Łomży Akademickich Mistrzostwach Polski.

Błażej Trznadel trenuje boks od 2 klasy gimnazjum. Początkowo szkolił się w Sianowie. Aktualnie jest zawodnikiem koszalińskiego klubu (Fight Club Koszalin). Podczas Akademickich Mistrzostwach Polski, w których brało udział 50 zawodników, reprezentował Politechnikę Koszalińską i macierzysty klub. Walczył w kategorii do 91 kilogramów. W końcowej walce przegrał z bardziej doświadczonym Mateuszem Kowalczykiem i zdobył brązowy medal.

- Zainteresowanie tą dyscypliną przyszło samo. Poszedłem na trening, spodobało mi się - tłumaczy Błażej Trznadel. – Przez cztery lata miałem przerwę, ale teraz trenuję codziennie przez półtorej godziny. To da się pogodzić z nauką.

Wygrana w Łomży jest pierwszym tak dużym osiągnięciem w jego karierze. Jesienią student wybiera się na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Życzymy sukcesów!

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl