Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Stypendia dla studentów rozpoczynających naukę

Każdego roku program obejmie do 15 nowych osób, które przez dwa lata – z wyłączeniem wakacji – będą otrzymywać stypendium w wysokości 500 złotych. O wsparcie mogą ubiegać się absolwenci szkół ponadpodstawowych, którzy osiągnęli w roku poprzedzającym najbliższy rok akademicki średnią ocen nie mniejszą niż 4,5 i uzyskali średni wynik z egzaminu maturalnego na poziomie 80 proc. Dodatkowe punkty otrzymają laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych. 

Wniosek w sprawie przyznania stypendium należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Stypendia dla młodzieży rozpoczynającej naukę na uczelniach wyższych na obszarze województwa zachodniopomorskiego” do 15 września 2018 roku bezpośrednio w Wydziale Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (UMWZ) przy ulicy Wyzwolenia 105 lub w UMWZ przy ulicy Korsarzy 34 w Szczecinie. 

Szczegółowe zasady przyznawania stypendiów i wzór wniosku zamieszczone są w zakładce pod nazwą „Stypendia Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego” na stronie www.edukacja.wzp.pl.

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl