Biuro Rektora
mgr Agnieszka Dudek 
Sekretariat Rektora 
tel. 094 34 78 620
fax 094 34 78 619 
agnieszka.dudek@tu.koszalin.pl
 
mgr Katarzyna Murawska
tel. 094 34 78 620 
katarzyna.murawska@tu.koszalin.pl 
 
mgr Magdalena Laskowska
tel. 094 34 78 622
magdalena.laskowska@tu.koszalin.pl
 
mgr Teresa Mańkowska-Florczak 
Radca prawny 
tel. 094 34 78 623 
teresa.mankowska-florczak@tu.koszalin.pl
 
mgr Ewa Zielezińska 
Radca prawny 
tel. 094 34 78 658 
ewa.zielezinska@tu.koszalin.pl
 
mgr Agnieszka Kowalska
Rzecznik prasowy 
tel. 094 34 78 658
agnieszka.kowalska@tu.koszalin.pl
 
mgr Teresa Turowska 
Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
tel. 094 34 78 621
teresa.turowska@tu.koszalin.pl
 
 
mgr inż. Mariusz Lenartowicz
Inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego
tel. 094 34 78 622
mariusz.lenartowicz@tu.koszalin.pl
 
mgr Jolanta Grzybowska
Inspektor ds. BHP
Biuro Uniwersytetu Trzeciego Wieku 
tel.094 34 78 658
jolanta.grzybowska@tu.koszalin.pl
 
mgr inż. Paweł Bułło 
Inspektor ds. BHP
tel. 094 34 78 220
pawel.bullo@tu.koszalin.pl
 
 
Ośrodek Informacji Patentowej
 
mgr inż. Adrian Ulański 
tel. 094 34 78 411
adrian.ulanski@tu.koszalin.pl