contrast map
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Orzel
Święto uczelni
Święto Politechniki Koszalińskiej, połączone z uroczystym nadaniem tytułu Doktora Honoris Causa prof. dr. hab. inż. Józefowi Gawlikowi, odbędzie się 9 czerwca br. w audytorium kampusu przy ul. Kwiatkowskiego 6e o godz. 11.00.
więcej
Ogólnopolska Konferencja Dziekanów
Wydział Mechaniczny Politechniki Koszalińskiej informuje, że w dniach 31.05 - 02.06.2016 r. odbędzie się Konferencja Dziekanów Wydziałów Polskich Uczelni Technicznych kształcących studentów na kierunku Energetyka.
więcej
Konferencja naukowa
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt." PR-sztuka skutecznej komunikacji: Relacje medialne jako element tworzenia wizerunku" odbędzie się 1-2.06.2016 r. w kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ul. Kwiatkowskiego 6E w sali 13 B.
więcej
IV Piknik naukowy
Wydział Technologii i Edukacji Politechniki Koszalińskiej zaprasza na IV Piknik naukowy, który odbędzie się 28 maja br. w godz. 10.00-14.00 na terenie kampusu przy ul. Śniadeckich 2.
więcej
Oferta Politechniki Koszalińskiej w pigułce
więcej
III Bieg Politechniki Koszalińskiej
Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Biegu Politechniki Koszalińskiej, który wystartuje 18 czerwca br. o godz. 11.00 na terenie kampusu przy ul. Śniadeckich 2. Odbędą się trzy konkurencje: bieg główny na dystansie 10 km, bieg krótki na dystansie 5 km oraz marsz nordic walking (5 km).
więcej
Archiwum aktualności
WYDARZENIA